Пошук
  • ELEGIN

Tata Steel припинила всі торгові відносини з Росією

Усі заводи компанії вже використовують альтернативні російським джерела сировини

Індійська компанія Tata Steel заявила про припинення всіх торговельних відносин із Російською Федерацією. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті компанії.


«У Tata Steel немає операцій чи співробітників у Росії. Ми ухвалили усвідомлене рішення припинити вести бізнес із Росією», – сказано у ньому.


У компанії зазначили, що з метою забезпечення безперервності ведення бізнесу, всі її сталеливарні підприємства в Індії, Великій Британії та Нідерландах використовують альтернативні російським джерела сировини.


Нагадаємо, що зараз компанії багатьох секторів економіки або згортають свій бізнес у Росії, або зупиняють там свої інвестиції, або припиняють співпрацю та закупівлю в РФ.


Першою гірничодобувною компанією, яка розірвала бізнес із Росією, став британсько-австралійський видобувний концерн Rio Tinto. Після цього, на початку квітня, компанія заявила про отримання повного контролю над глиноземним заводом у Квінсленді Queensland Alumina Limited (QAL) за рахунок санкцій проти Росії, накладених урядом Австралії.


Також нещодавно про припинення всіх продажів та закупівель у Росії заявив великий італійський виробник безшовних та зварних труб Tenaris.


Tata Steel – один з найбільших виробників сталі у світі. Корпорація має намір збільшити потужності з виробництва сталы з 20 млн т до 30 млн т на рік до 2025 року.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів