Пошук
  • ELEGIN

S&P знизило рейтинги Росії до «ССС-»

Агентство залишило оцінку на перегляді з негативним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг Російської Федерації в іноземній валюті до «CCC-» з «BB+». Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».


Довгостроковий рейтинг Росії в національній валюті знижений доагресія «CCC-» з «BBB-», короткостроковий рейтинг в іноземній валюті – до «C» з «B», в національній валюті – до «C» з «A-3». Оцінка ризику переказу та конвертації також знижена до «CCC-» с «BBB-».


За словами аналітиків S&P, рейтинги залишаються на перегляді із негативним прогнозом.


«Зниження рейтингів Росії слідує за введенням заходів, які, як ми вважаємо, можуть суттєво збільшити ризик дефолту. Військовий конфлікт в Україні спровокував запровадження нового раунду санкцій країнами G7, зокрема щодо валютних резервів Банку Росії. Це негативно позначиться можливості ЦБ РФ служити кредитором останньої інстанції», – йдеться у повідомленні.


Рейтинги можуть знову погіршитися протягом двох наступних тижнів, тому що не вистачає ясності щодо технічної можливості та бажання уряду Росії платити за борг своєчасно та в повному обсязі.


Як повідомляв GMK Center, раніше рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Росії до “В” з “ВВВ” Агентство припускає подальший перегляд рейтингів країни у бік зниження.


До цього міжнародне рейтингове агентство Moody’s знизило боргові рейтинги уряду Росії одразу на шість щаблів – з “Baa3” до “B3”. Згідно з повідомленням Moody’s, існує можливість дестабілізації економіки та фінансового сектору РФ.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів