Пошук
  • ELEGIN

Moody’s очікує зростання внутрішнього металоспоживання в Індії на 10% у 2022 році

Драйвером зростання будуть інвестиції влади в інфраструктуру, але стримуючим фактором стануть високі витрати на сировину

Агентство Moody’s Investors’ Service очікує, що внутрішній попит на сталь в Індії зросте у 2022 році на 10% завдяки тому, що уряд інвестуватиме в інфраструктуру – будівництво доріг, портів, аеропортів та залізниць. Про це повідомляє SteelOrbis.

У Moody’s зазначають, що витрати на сировину зросли через війну між Росією та Україною. При цьому місцеві меткомпанії побоюються, що вищі витрати на сировину зменшать їхній прибуток.

Утім, індійські виробники сталі з високою самозабезпеченістю сировиною нині перебувають у кращому становищі. Наприклад, Tata Steel і JSW Steel або повністю, або високою мірою забезпечують себе залізною рудою для свого виробництва в Індії. За оцінками агентства, ці дві компанії краще захищені від цих ризиків.

Крім того, JSW Steel має 13 ліцензій на видобуток корисних копалин з передбачуваними запасами 1,35 млрд т залізної руди в Карнатаку та Одіші, і це допоможе компанії задовольнити майже половину своїх потреб у залізній руді для свого виробництва в Індії. Очікується, що найбільший попит на сталь в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні буде з боку Індії, наступними за якою є Південна Корея, Японія та Китай.

Нагадаємо, що Індія є другим у світі споживачем сталі у світі після Китаю. За оцінками Worldsteel, у 2021 році цей показник становив 106,1 млн т. Для порівняння: споживання сталі в США – «лише» 97,1 млн т. Очікується, що в 2022 році Індія потребуватиме 114,1 млн т сталі, а в 2023-го – 120,9 млн т. Проте має місце уповільнення споживання. Якщо у 2021 році приріст становив 18,8%, то у 2022 та 2023 році, згідно з прогнозами, – 7,5% та 6% відповідно.

Міністерство стали Індії. доручило державним метзаводам збільшити потужності не менш як на 80% – до 45 млн т на рік до 2030 року. Поточна потужність становить 25 млн т на рік.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан