Пошук
  • ELEGIN

Hyundai Steel почала розробляти високоякісну сталь для електромобілів

Завдяки новому сплаву автовиробники зможуть знизити шум роботи редукторів і підвищити їх зносостійкість

Південнокорейський виробник сталі Hyundai Steel заявив про початок роботи над створенням високоякісної легованої сталі для електромобілів, яка забезпечить зниження шуму під час роботи окремих агрегатів. Про це повідомив SteelOrbis.

Новий сплав має знизити шум редукторів електромобілів в процесі перемикання передач, забезпечити тиху їзду. Крім того, нова технологія вдвічі підвищить зносостійкість агрегатів.

Зазначається, що продукт розробляється спільно із південнокорейськими автовиробниками Hyundai Motor і Kia, після чого буде створено прототип редуктора.

Оскільки світові автомобільні компанії націлені на вуглецеву нейтральність та нарощування ринку електромобілів, очікується, що попит на відповідні деталі зростатиме.

Раніше компанія Hyundai Steel заявила про намір до 2030 року створити технологію сталеливарного виробництва з нульовим вмістом вуглецю Hy-Cube. Вона заснована на роботі електродугової печі власного виробництва, яка вироблятиме метал з використанням водню.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Hyundai Steel відправила в плавання власний балкер для перевезення руди, який використовує як паливо скраплений природний газ для скорочення рівня викидів СО2.

Очікується, що балкер перевозитиме близько 2 млн т залізної руди та вугілля на рік за маршрутом між Австралією та Південною Кореєю.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан