Пошук
  • ELEGIN

BHP має намір закрити одну з найбільших вугільних шахт через відсутність покупців

Компанія не знайшла покупця на вугільну шахту Mount Arthur Coal Mine і тому планує закрити її до 2030 року

Австралійська корпорація BHP, один з найбільших виробників залізної руди в світі, має намір закрити одну з найбільших вугільних шахт Mount Arthur Coal Mine через продаж, що не відбувся. Про це йдеться у прес-релізі на сайті компанії.

Через відсутність покупців на актив шахту планують закрити у 2030 році. Для цього компанії необхідно отримати додатковий дозвіл від австралійського уряду. На сьогодні влада дозволила видобувати вугілля на Mt Arthur Coal Mine до 2026 року.

Як зазначає ВНР, продовження роботи підприємства до 2030 року є найкращим способом збалансувати операційні потреби компанії. Крім того, працівники матимуть час на пошук нового місця заробітку.

При цьому, якби знайшовся новий власник, строк роботи активу міг би продовжитися до 2045 року.

Видобуток вугілля на шахті Мt Arthur Coal Mine, розташованої в австралійській провінції Новий Південний Уельс, розпочався у 2002 році. Вугілля експортують до країн Азії. Зараз роботу шахти обслуговують близько 2 тис. осіб.

В останні два роки BHP активно шукала покупців для кількох своїх вугільних шахт у рамках стратегії посилення бізнесу з видобутку сировинних товарів, на які очікується зростання попиту. Серед такої продукції – мідь та нікель.

Раніше BHP продала свою 80% долю в компанії BHP Mitsui Coal, яка займається видобуванням коксівного вугілля в штаті Квінсленд, Австралія. Покупцем активів стала сінгапурська компанія Stanmore Resources. Загальна вартість операції становить $1,35 млрд.

BHP – у трійці найбільших виробників руди у світі. Гірничодобувний гігант має намір знизити викиди парникових газів на 30% до 2030 року Також у планах компанії – знизити викиди вуглецю до нуля у поставках своєї продукції та у співпраці з постачальниками до 2050 року.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан