Пошук
  • ELEGIN

ArcelorMittal Poland оцінює ризики через припинення поставок «Газпрому»

Відповідні органи в Польщі запевняють, що найближчим часом газу буде достатньо й дефіциту не очікується

ArcelorMittal Poland заявив, що наразі оцінює ризики нестачі газу та її впливу на діяльність підприємства у Польщі через припинення поставок газу до країни російським «Газпромом». Про це повідомляє Reuters.

Проте, за словами компанії, відповідні органи у Польщі запевняють, що найближчим часом газу буде достатньо, і дефіциту не очікується.

Найбільший у світі виробник сталі ArcelorMittal управляє прокатними станами, коксохімічними заводами, доменними печами, сталеливарним заводом та електростанцією у Польщі.

Нагадаємо, днем ​​раніше Росія припинила поставки газу до Польщі через відмову останньої платити за енергоресурс у рублях.

За словами Анни Моськви, міністра клімату та довкілля Польщі, газові сховища країни заповнені на 76%, і Польща була фактично незалежною від російського газу протягом багатьох років. Міністр зазначила, що нестачі газу в країні не буде.

Корпорація ArcelorMittal у 2021 році збільшила виручку на 43,7% в порівнянні з 2020 роком – до $76,5 млрд. У 2021 році чистий прибуток сктановив $14,9 млрд, тоді як у 2020 році було зафіксовано збиток у розмірі $733 млн.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів