Пошук
  • ELEGIN

ArcelorMittal вирішив зупинити виробництво сталі в Кривому Розі

Компанія розпочала процес зупинення всіх доменних печей

Корпорація ArcelorMittal оголосила про рішення зупинити виробництво сталі на криворізькому гірничо-металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про це йдеться у повідомленні на сайті сталеливарного гіганта.


ArcelorMittal заявив, що зупинить виробництво на меткомбінаті у Кривому Розі, щоб забезпечити безпеку людей та активів. Компанія наголосила, що відстежувала ситуацію щодня.


«Сьогодні розпочався процес зупинення всіх доменних печей. Процес безпечної зупинки цих активів при збереженні їхньої цілісності займе від 7 до 10 днів», – йдеться у повідомленні ArcelorMittal.


Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» знизив обсяги виробництва до технічного мінімуму – близько третини від рівня виробництва.


ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – металургійне підприємство повного циклу. Входить до групи ArcelorMittal. Комбінат охоплює весь виробничий ланцюжок – від видобутку залізної руди та виробництва коксу до виготовлення готової металопродукції. Підприємство виготовляє напівфабрикати, сортовий прокат.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів