Пошук
  • ELEGIN

«Інтерпайп» освоїв випуск нового типу коліс для ринку Євросоюзу

Компанія вже відвантажила замовнику першу, експериментальну партію

Українська промислова компанія «Інтерпайп» уперше від початку війни опанувала випуск нового типу коліс для ринку Євросоюзу. Про це йдеться в прес-релізі на сайті компанії.

Розроблення нового виду коліс фахівці R&D-центру залізничного дивізіону «Інтерпайпу» розпочали ще до початку воєнних дій в Україні. Основним запитом клієнта була спеціальна форма диска колеса діаметром 840 мм. Це колесо категорії 2, відлите із марки сталі ER7 за європейським стандартом.

Відповідний продукт призначений для вагонів електрорухомого складу залізниць колії 1435 мм. Зокрема колеса можна встановлювати на електрички для звичайних міжміських перевезень.

Підприємство вже відвантажило першу, експериментальну партію продукції замовнику.

«Зовсім скоро українські колеса будуть на вагонах національної мережі залізниць однією з найбільших країн Євросоюзу», – зазначає компанія.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2022 року «Інтерпайп» наростив чистий прибуток на 69,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2021-го – до $21,8 млн. Виручка зріс на 19% – до $239,2 млн, а EBITDA знизився на 63% – до $15,14 млн.

У 2021 році компанія скоротила чистий прибуток на 53,2% в порівнянні з 2020 роком – до $91,32 млн. Виручка компанії за рік зросла на 30,9% – до $1,13 млрд. Продаж продукції в Європі за рік зріс на 20,2%, до $287,03 млн.

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та топ-3 виробників цілокатних залізничних коліс.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm