Пошук
  • ELEGIN

«Інтерпайп» вперше від початку війни поставив OCTG-труби до Туреччини

Труби призначені для видобутку природного газу

Українська трубно-колісна компанія «Інтерпайп» уперше з початку війни поставила OCTG-труби до Туреччини. Про це повідомив комерційний директор турецької металоторговельної компанії Hatboru Фікрет Гюзелоглу, пише uaprom.info.

«OCTG-труби «Інтерпайпу» прибули до Текірдагу. Слава Україні!», – написав він у соціальних мережах.

Труби прибули до Туреччини морським транспортом з одного з європейських портів.

Регіон Текірдаг розташований у європейській частині Туреччини, тут країна веде розвідку та експлуатує оншорні свердловини для видобутку природного газу.

Від початку вторгнення Російської Федерації на територію України «Інтерпайп» тимчасово зупинив роботу, оголосивши про відновлення операційної діяльності лише на початку квітня.

За підсумками 2021 року «Інтерпайп» наростив виробництво сталі на 28,1% в порівнянні з 2020 роком – до 971 тис. т. Виробництво залізничної продукції за рік скоротилося на 9,7% – до 172,1 тис. т, а випуск труб зріс – на 32,5%, до 614,8 тис. т.

Продажі залізничної продукції 2021 року знизилися на 9,6% в порівнянні з 2020 роком – до 174 тис. т. Обсяг реалізації трубної продукції зріс на 28,1% – до 602,2 тис. т.

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та до топ-3 виробників цільнокатаних залізничних коліс.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан