Пошук
  • ELEGIN

ЄС відновлює антидемпінгові мита на алюмінієвий прокат з Китаю

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви

Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів на алюмінієвий прокат китайського виробництва після 9-місячної перерви. Про це повідомив S&P Global з посиланням на Асоціацію виробників кольорових металів Китаю.

У серпні 2020 року ЄК ініціювала антидемпінгове розслідування щодо алюмінієвого прокату з Китаю. Згідно з рішенням, винесеним Єврокомісією у жовтні 2021 року, антидемпінгові мита становитимуть від 14,3% до 24,6%. При цьому тоді ж відомство опублікувало постанову про зупинення дії відповідних митних тарифів.

Під дію тарифів підпадали листи та рулони алюмінієвого прокату товщиною від 0,2 мм до 6 мм, листи товщиною більше 6 мм, а також рулони та смуги товщиною від 0,03 мм до 0,2 мм, за винятком листа, що використовується для виготовлення банок для напоїв, автомобільних або аерокосмічних деталей.

Через торговельні розбіжності китайський експорт алюмінію до Євросоюзу щороку знижується з 2019 року.

За підсумками 2021 року Китай відвантажив у ЄС 380 тис. т алюмінієвої продукції, що на 17,6% менше, ніж у 2020 році. З них 170 тис. т становили алюмінієві листи/смуги.

Згідно з планом ЄС, китайські експортери мають подавати декларації про сплату податку на викиди вуглецю, починаючи з 2023 року, а з 2026 року китайську продукцію, яка не відповідає нормам викидів, обкладатимуть податками.

“У короткостроковій перспективі це не вплине на експорт китайської алюмінієвої продукції до Європи, але з роками проблеми зростуть”, – йдеться у повідомленні.

Наприкінці минулого року Єврокомісія запровадила остаточне антидемпінгове мито на імпорт алюмінієвої конвертерної фольги з Китаю. Ставки захисного заходу щодо китайської продукції становлять від 15,4% до 28,5%.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан