Пошук
  • ELEGIN

ЄЕК продовжила мито на українські гарячекатані кутники

Антидемпінгове мито в розмірі 37,89% продовжили до 8 березня 2023 року включно

Євразійська економічна комісія (ЄЕК) прийняла рішення продовжити антидемпінгове мито на гарячекатані кутники з України на рік. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Так, мита на українську металопродукцію продовжили до 8 березня 2023 року включно.

Об’єкт накладання митних тарифів – куточки сталеві гарячекатані рівнополочні з шириною полиці від 20 до 200 мм включно з вуглецевої, низьколегованої та легованої сталі. Продукція відповідає кодам 7216 21 000 0, 7216 40 100 0, 7216 50 100 0, 7216 50 990 0, 7228 70 100 0 ТН ЗЕД ЄАЕС.

Антидемпінговий захід щодо цієї металопродукції встановлено рішенням колегії ЄЕК від 3 жовтня 2017 року, відповідно до якого розмір мита становить 37,89%.

Нагадаємо, на початку березня ЄЕК розпочала антидемпінгове розслідування щодо сталевих гарячекатаних куточків, що виготовляються в Україні. Розслідування розпочали у зв’язку із закінченням терміну дії колишньої міри. Ініціаторами виступили Магнитогорский металлургический комбинат, «Северсталь», ЕВРАЗ ЗСМК, ЕВРАЗ НТМК, «МЗ Балаково».

Раніше ЄЕК продовжила антидемпінгову мито на імпорт обсадних, насосно-компресорних та нафтопровідних труб з України строком на 5 років. До цього мито продовжили на імпорт сталевих безшовних нержавіючих труб.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан