Пошук
  • ELEGIN

Євросоюз планує запровадити обмеження на поставки металу з Росії

Нові санкції ЄС мають вдарити по центральному сектору російської економіки та позбавити його мільярдів експортних доходів

Європейський Союз та його партнери по G7 планують заборонити імпорт ключових товарів чорної металургії з Росії в рамках четвертої хвилі санкцій, спрямованих на подальшу ізоляцію Росії та виснаження її ресурсів, які використовуються для фінансування війни в Україні.

Про це пише S&P Global з посиланням на відповідну заяву голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн.

“Це вдарить по центральному сектору російської системи, позбавить її мільярдів експортних доходів і гарантує, що наші громадяни не субсидуватимуть війну Путіна”, – заявила Урсула фон дер Ляйєн 11 березня.

Єврокомісія поки що не надала деталей і не назвала строків стосовно можливого рішення. Також наразі незрозуміло, чи поширить ЄС заборону на експорт в тому числі на європейські заводи, що належать російським компаніям або пов’язані з ними.

За даними EUROFER, Євросоюз у 2020 році імпортував 3,2 млн т готової металопродукції з Росії, а у 2021 році орієнтовно 3,7 млн ​​т. Росія була другим за величиною постачальником сталі після Туреччини.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів