Пошук
  • ELEGIN

Європарламент підтримав скасування ввізних митних тарифів для України

Запропоновані заходи повністю скасують імпортні мита ЄС на весь український експорт, у тому числі на сталь, строком на 1 рік

Європейський парламент підтримав скасування на один рік імпортного мита Євросоюзу на весь український експорт, таким чином підтримавши економіку України. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Відповідне голосування відбулося у рамках пленарного засідання Європарламенту. “За” проголосували 515 депутатів, “проти” – 32, а 11 – утрималися.

Як зазначає Європарламент, таке голосування є відповіддю на наслідки війни Росії проти України, яка обмежує можливості для торгівлі.

Запропоновані заходи повністю скасують імпортні мита ЄС на весь український експорт, у тому числі антидемпінгові мита та захисні заходи на сталь терміном на 1 рік.

Далі відповідне рішення має бути опубліковане в Офіційному журналі ЄС, після чого набере чинності наступного дня.

Нагадаємо, раніше Великобританія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва для підтримки економіки країни у воєнний час. У 2021 році експорт продукції до Британії становив $1,1 млрд, що на 62,4% більше в порівнянні з 2020 роком.

Раніше Мінекономіки заявило, що в рамках повоєнного плану відновлення та розвитку України вимагатиме від країн G7 та Євросоюзу визволення вітчизняної продукції від усіх квот та імпортних митних тарифів. Таким чином, українські виробники можуть отримати можливість вільно експортувати свою продукцію на ринки, що охоплюють 54% світової економіки.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан