Пошук
  • ELEGIN

Час очікування для суден у порту Шанхай повертається до норми

Час затримки танкерів знизився до 18 годин

Час очікування для суден у порту Шанхай повертається до норми, оскільки місто поступово виходить із двомісячного карантину. Про це повідомляє видання USM з посиланням на gCaptain.

Середній час очікування для танкерів, балкерів та контейнеровозів у порту Шанхай (або на підходах до нього) скоротився до 28 годин. Це лише на годину більше, ніж максимальний час очікування цього сезону за останні три роки. Під час блокади Шанхаю через карантинні заходи наприкінці квітня середній час очікування сягав 66 годин.

Так, середній час очікування для контейнеровозів у порту Шанхай скоротився до 31 години, тоді як пікове значення наприкінці квітня становило 69 годин. Але це ще на 4 години більше за верхнє значення для цього сезону за останні три роки. Час затримки танкерів знизився до 18 годин.

Для балкерів середній час очікування фактично впав до найнижчого значення цього сезону за останні три роки і зараз становить 21 годину.

Нагадаємо, що діяльність у Шанхаї (у тому числі в порту) була заблокована через масову епідемію коронавірусу й лише нещодавно відновилася.

Заходи стимулювання розвитку економіки, оголошені владою Китаю на тлі нової хвилі COVID-19 та карантинних обмежень забезпечать вливання близько 35,5 трлн юанів ($5,3 трлн) в економіку країни у 2022 році.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан