Пошук
  • ELEGIN

Ціни на нікель впали на максимально дозволені 12%

Під час відкриття ринку ціна опустилася до $36,9 тис. за тонну, після чого торги зупинили

Ціна нікелю на Лондонській біржі металів (LME) впала на 12% під час відкриття ринку в п’ятницю, опустившись до $36,915 тис. за тонну. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після різкого зниження ціни біржа зупинила продаж металу.

Торги нікелем відновилися в середу після тижневої перерви, проте біржа запровадила ліміт денного коливання цін. Спочатку він становив 5%, у четвер розмір збільшили до 8%, а у п’ятницю діапазон було розширено до 12%. Для порівняння: коридор зміни котирувань інших металів на LME становить 15%.

Тижнем раніше, 8 березня, торги нікелем на LME зупинили, коли ціна металу перевищила $100 тис./т. Усі здійснені того дня угоди загальним обсягом близько $3,9 млрд було скасовано. Торги на LME зупиняли вперше з 1985 року.

Через тиждень, 15 березня, біржа оголосила про намір відновити торги, встановивши 5%-й денний ліміт коливань цін на нікель.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів