Пошук
  • ELEGIN

У березні світовий ринок міді відчував дефіцит у 25 тис. т

При цьому в лютому на ринку спостерігався профіцит у 95 тис. т

Світовий ринок рафінованої міді за підсумками березня 2022 показав дефіцит у розмірі 25 тис. т. Про це йдеться у щомісячному. Про це йдеться в щомісячному дослідженні Міжнародної дослідницької групи з міді (ICSG).

При цьому, як повідомляє ICSG, у лютому до початку вторгнення РФ на територію України та запровадження санкцій проти агресора на ринку спостерігався профіцит міді в 95 тис. т.

У 2021 році світовий ринок міді показав дефіцит у розмірі 439 тис. т у порівнянні з дефіцитом 415 тис. т у 2020 році.

Зазначимо, найближчими роками прогнозується зростання попиту на мідь в кілька разів через збільшення виробництва електромобілів. Щоб уникнути збільшення дефіциту міді, планується в найближчі 5-7 років запровадити додаткові потужності з її виробництва.

За підсумками 2021 року світове виробництво рафінованої міді становило 24,5 млн т, а реальне споживання – 25,3 млн т. Дефіцит становив 475 тис. т, що практично відповідає рівню 2020 року.

Скорочення російського експорту цього металу спричинило деяку напруженість на дефіцитному ринку. Обсяг російського виробництва міді 2021 року становив 875 тис. т, або 4% від світового.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан