Пошук
  • ELEGIN

Українські брухтозаготівельники готуються до перероблення військової техніки

Асоціація вторинних металів почала вивчати світові технології перероблення такого металобрухту

Українська асоціація вторинних металів “УАВтормет” заявила про вивчення світового досвіду для перероблення військової техніки на металобрухт. Про це йдеться у повідомленні асоціації на сторінці у Facebook.

«Світовий досвід перероблення військової техніки: ми вже вивчаємо технології перероблення, які будуть представлені членам та партнерам нашої асоціації», – зазначає «УАВтормет».

Крім того, у своєму повідомленні асоціація посилається на відео німецької компанії, яка спеціалізується на розбиранні військової техніки на металобрухт.

Раніше Валентин Макаренко, голова правління «Інтерпайп Втормет», у своєму інтерв’ю телеканалу ICTV під гаслом «Російські танки на металобрухт! Чи можна заробити на ворожій техніці? Чи можна здати на металобрухт ворожий танк?» заявив, що в Україні був дефіцит металобрухту, але зараз брухту побільшає.

«Ми з ним упораємося, ми його переробимо! Це потрібний нам продукт», – наголосив Валентин Макаренко.

Також він уточнив, що якщо у дворі перебуває справна придатна техніка у вигляді танка, БТР чи іншої техніки – це військовий трофей. Якщо вона непридатна до використання – це металобрухт. І фізособа може такий танк та іншу вживану техніку здати як металобрухт і отримати гроші.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 15 березня втрати ворога становлять 404 танки, 1279 бойових броньованих машин, 150 артилерійських машин, 81 літак, 95 вертольотів, 640 автомобілів, 3 кораблі та ін.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів