Пошук
  • ELEGIN

Туреччина в січні-квітні знизила імпорт руди з України на 24%

У квітні експорт української руди до Туреччини зупинився через війну

Металургійні підприємства Туреччини у січні-квітні 2022 року знизили імпорт залізної руди з України на 23,9% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 235,3 тис. т.

Про це повідомив Steel Orbis із посиланням на дані Турецького статистичного інституту.

У квітні експорт української руди до Туреччини зупинився через вторгнення РФ на територію України та блокаду портів російськими військами. При цьому у березні турецькі підприємства отримали 79,2 тис. т руди, яка була відвантажена до блокади портів.

Загалом турецькі металурги за січень-квітень наростили імпорт залізної руди на 7,3% в порівнянні із січнем-квітнем 2021 року – до 3,75 млн т.

Основним постачальником руди до Туреччини є Бразилія. Турецькі металурги у січні-квітні скоротили імпорт такої руди на 2% у порівнянні з 2021 роком – до 1,62 млн т.

Бразилія займає 43% у загальному обсязі імпорту руди в Туреччину. На другому місці Південна Африка – 21%.

За підсумками 2021 року Туреччина збільшила імпорт руди з України майже вдвічі в порівнянні з 2020 роком – до 1,18 млн т. Частка України в загальному обсязі імпорту становить 11%.

Туреччина – сьомий за обсягами виробник сталі у світі. За підсумками 2021 року турецькі метпідприємства збільшили виробництво стали на 12,7% порівняно з 2020 роком – до 40 млн. т. Це рекордний результат.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан