Пошук
  • ELEGIN

СІМЗ освоїв випуск комплектів для кріплення труб коробчатим розстрілом

Новий вид продукції розробили на замовлення «Метінвест Покровськвугілля»

Свято-Іллінський машинобудівний завод (СІМЗ) освоїв виробництво нового виду продукції – комплектування для кріплення труб коробчастим розстрілом. Про це повідомив «Метінвест» на своїй сторінці у Facebook.

Незважаючи на бойові дії в регіоні, СІМЗ виконує замовлення для «Метінвест Покровськвугілля», а також освоює нову продукцію.

«Замовлення на виробництво надійшло ще до війни від шахти «Свято-Покровська №3». На деякий час через військову агресію він був заморожений. Але після відновлення роботи заводських цехів колектив розпочав виконання своїх зобов’язань», – йдеться у повідомленні.

Частину роботи завод виконав у червні, тож першу партію кріплень відправили шахтарям. Загалом має бути випущено 110 комплектів.

Свято-Іллінський машинобудівний завод – один із провідних у регіоні виробників металоконструкцій, обладнання та комплектуючих для гірничодобувної промисловості. Виробничі потужності заводу дають змогу випускати понад 1 тис. т металоконструкцій щомісяця.

Наприкінці 2021 року СІМЗ виготовив для ш/у «Покровське» три нових стрічкових конвеєри. Кожен з конвеєрів важить понад 120 т. Обладнання використовуватимуть для транспортування вугілля з блоку №11 та південної панелі блоку №10.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm