Пошук
  • ELEGIN

Світові ціни на брухт знижуються шостий тиждень поспіль

За тиждень 2-9 травня ціни на брухт у Туреччині опустилися на $25 – до $515-525/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 2-9 травня знизилися на $25 у порівнянні з попереднім тижнем – до $515-525/т. Таким чином, котирування брухту знижуються вже шостий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т. Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Брухт на турецькому ринку продовжує поступово знижуватися в ціні через низьку активність покупців. На початку тижня котирування трималися на рівні $550/т на тлі святкового затишшя, але до 9 травня вони обвалилися, а покупці після відпочинку так і не активізувалися.

Турки зуміли серйозно вплинути на вартість брухту за рахунок дешевшої російської заготовки та перевалки сировини в каботажі. Зараз вони зосереджені на очікуванні внутрішніх розрахунків споживання металобрухту в США, а також відстеження настроїв на китайському ринку.

Більшість турецьких заводів забезпечені брухтом до кінця червня, тому вони відкладають закупівлю сировини, оскільки хочуть спочатку продати готову продукцію. При цьому метзаводам досі потрібні близько 8 партій брухту на травень.

Через відсутність закупівлі брухту тиск на ціни зростає з кожним днем. Навіть перевезення в каботажі в останній тиждень притихли, оскільки постачальники намагаються утримати ціни вище за пороговий рівень у $500/т. Більшість учасників ринку вважають, що заводи будуть чинити опір ціні вище $520/т і не здивуються угоді на рівні $500/т.

Турецькі заводи закупилися російською заготовкою, що чинитиме тиск на ціни брухту в найближчому майбутньому. Постачальники брухту готові погодитись на нижчі ціни, але вони мають бути впевнені в інтересі покупців та побачити тверді пропозиції.

За тиждень 25 квітня – 2 травня ціни на брухт на ринку Туреччини знизилися на $25 у порівнянні з попереднім тижнем – до $545-550/т. Таким чином, котирування брухту знижувалися вже п’ятий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів