Пошук
  • ELEGIN

Світові ціни на брухт за минулий тиждень втратили ще $50

За тиждень 9-16 травня ціни на брухт у Туреччині знизилися до $460-475/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 9-16 травня знизилися на $50 у порівнянні з попереднім тижнем – до $460-475/т. Таким чином, котирування брухту знижуються вже сьомий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т. Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Брухт на турецькому ринку минулого тижня опустився нижче $500/т. З 9 по 13 травня котирування брухту впали до $475-480/т, а з 13 по 15 травня були стабільними на позначці $460-480/т, але вже у понеділок, 16 травня, знову розпочали зниження.

Котирування вторинної сировини знижуються, оскільки заводи продовжують утримуватися від закупівель. Брухтозаготівельники хочуть продати сировину, тому знижують робочі рівні цін, але споживачі поки що не готові закуповувати партії.

Головна проблема зараз не в ціні металобрухту, а у відсутності попиту на готову сталь, тому очікується подальше зниження котирувань. Крім того, низькі ціни на російську заготовку з оперативним відвантаженням негативно впливають на цінові настрої на брухт.

Заводи відзначають, що робоча ціна брухту зараз на рівні $440-450/т, виходячи з дешевих пропозицій російської заготівлі по $640-650/т, але цьому заважає відсутність стабільного попиту на готову сталь.

Крім того, через проблеми з попитом заводи готуються до зупинки та зазнають труднощів із продажем липневої партії прокату. Якщо ситуація продовжиться, більшість заводів пропустять закупівлю на першу половину червня і зупинять виробництво на 10-15 днів на техобслуговування.

Деякі переробники зі США намагалися пропонувати брухт по $500/т, але така пропозиція була непрацездатною у поточній ситуації.

Чутки на ринку про можливе припинення обробки платежів за російську заготовку турецькими банками можуть підвищити активність закупівлі брухту, але ця інформація ще не підтверджена.

За тиждень 2-9 травня ціни на брухт на ринку Туреччини знизилися на $25 у порівнянні з попереднім тижнем – до $515-525/т. Таким чином, котирування брухту знижуються вже шостий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан