Пошук
  • ELEGIN

Світові ціни на брухт втрачають $3 другий тиждень поспіль

За тиждень 4-11 квітня ціни на брухт у Турції опустилися до $ 650-651/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 4-11 квітня знизилися на $3 у порівнянні з попереднім тижнем – до $650-651/т. Таким чином, котирування брухту знижуються другий тиждень поспіль. Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Ціни на металобрухт у Туреччині трохи знизилися на тлі відмов заводів від численних пропозицій з Євросоюзу. Ринок, як і раніше, не бачить різких стрибків або зниження цін найближчим часом. Все залежить від попиту та цін на готову продукцію.

При цьому на тлі численних пропозицій, особливо ЄС, ціна може трохи знизитися.

Попри сильний тиск із боку заводів з метою знизити ціни, всі вони, за винятком кількох великих підприємств, змушені закуповувати вантажі на травень, а також дещо для відвантаження у квітні.

У якийсь момент турецькі заводи можуть закупити партії європейського брухту за нижчими цінами, щоб знизити вартість преміального брухту. Але нижче за рівень $638-640/т ціни не опустяться, оскільки це може потягнути ринок арматури вниз.

За тиждень 28 березня – 4 квітня ціни на брухт у Туреччині знизилися на $3 у порівнянні з попереднім тижнем – до $652-654/т. Таким чином, котирування брухту пішли вниз вперше після двох тижнів стабільності.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів