Пошук
  • ELEGIN

Румунія відремонтувала залізничні колії з України до порту Галац

Виконані роботи дадуть змогу перевозити вантажі з України до дунайського порту без зміни рухомого складу

Румунія завершила ремонт ширококолійної залізниці до дунайського річкового порту Галац з молдавського річкового порту Джурджулешти. Про це заявив віце-прем’єр та міністр транспорту та інфраструктури Румунії Сорін Гріндяну на своїй сторінці у Facebook.

«Роботи, виконані CFR Infrastructure, розпочалися 6 червня і були завершені майже на місяць раніше розрахункового терміну. З цього моменту вантажні потяги, що йдуть з України через Республіку Молдова, можуть вивантажувати зерно безпосередньо в порту Галац без необхідності перевантаження на кордоні», – зазначив він.

Як повідомляє міністр, зернові, які незабаром прибудуть за новим маршрутом до порту, перевантажуватимуться на баржі, або зберігатимуться в портовому елеваторі ємністю 25 тис. т. Перевагою порту Галац є можливість завантажувати на ньому як річкові, так і морські судна.

Міністерство транспорту Румунії оголосило тендер на ремонт залізничної лінії між селом Джурджулешти (Молдова) та портом Галац на початку травня 2022 року.

Протяжність лінії становить 3,58 тис. км з розширеною колією та 1,17 тис. км – з нормальною. Загальна вартість тендеру становила 1,289 млн леїв (2 млн грн). Роботи планувалося виконати за 60 днів з дати підписання контракту.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm