Пошук
  • ELEGIN

Росія знищила понад 200 українських підприємств

Збитки економіки України від російської війни сягнули $600 млрд

Збройні сили Російської Федерації за час військової агресії проти України зруйнували понад 200 підприємств, 12 аеропортів та понад 1 тис. навчальних закладів, а також інші об’єкти інфраструктури. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, Україна має пройти кілька етапів для побудови нового європейського майбутнього.

«Перший етап – відновити понад 200 заводів та великих підприємств, 12 аеропортів та понад 1 тис. навчальних закладів, а також майже 300 мостів та шляхопроводів, які були пошкоджені, зруйновані чи захоплені внаслідок бойових дій через війну Росії проти України», – сказав він.

Крім того, під час бойових дій пошкоджено близько 25 тис. км доріг, зруйновано 40 млн кв. м житлового фонду. При цьому збитки не остаточні, їх розміри зростають з кожним днем ​​війни, яку розв’язала Росія.

Як зазначає прем’єр-міністр, збитки економіки України від російської війни сягнули $600 млрд. Денис Шмигаль закликав міжнародних партнерів фінансово підтримати відновлення України через фонд United24, а головне – сприяти конфіскації заморожених російських активів.

Нагадаємо, 5 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск глобальної ініціативи United 24. Необхідні обсяги фонду для відновлення України після війни оцінюються у $600 млрд.

Фонд наповнюватиметься за рахунок держав-партнерів, міжнародних фінансових організацій, міжнародних гуманітарних організацій та благодійних фондів, заморожених, конфіскованих активів РФ, внесків великих міжнародних корпорацій, приватних осіб.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан