Пошук
  • ELEGIN

Профільний комітет ВР рекомендує скасувати імпортні пільги з 1 липня

Скасування стосуватиметься в тому числі й пільг на ввезення автомобілів

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує парламенту прийняти за основу і в цілому урядовий законопроєкт №7418 про скасування митних тарифів та ПДВ на імпортні товари, зокрема на автомобілі, з 1 липня. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Проект документа підтримали 19 членів комітету, а четверо утрималися.

Також законопроект передбачає норму щодо дозволу уряду надати дзеркальні пільги на мита на товари з тих країн, де встановлено нульові тарифи на аналогічні українські товари. Йдеться про взаємне визнання лібералізації умов торгівлі, зокрема в ЄС.

За словами заступника міністра фінансів Юрія Драганчука, уряд розробляє законопроект про спрощене розмитнення автомобілів через «Дію».

Нагадаємо, на початку квітня набув чинності закон зі змінами до Податкового кодексу України №2142-IX (у Раді проходив як №7190) про пільговий імпорт під час війни.

Закон звільняє від ввізного мита та ПДВ імпорт товарів в Україну платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи. При цьому Мінфін та вітчизняні виробники критично ставляться до цієї норми. Також законом було скасовано податок на нерухомість та запроваджено спрощену форму розмитнення.

Наприкінці травня Кабмін підтримав законопроект про повернення всіх митних тарифів та ПДВ на імпортні товари, крім автомобілів та палива.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан