Пошук
  • ELEGIN

Порт Констанца розпочав ремонт залізничної інфраструктури

Ремонт 13,4 км залізничних ліній триватиме 149 днів

Порт Констанца (Румунія) розпочав ремонт у припортовій зоні 35 залізничних ліній загальною протяжныстю 13,4 км.

Про це заявив міністр транспорту та інфраструктури Румунії Сорін Гріндяну на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Вчора підписано накази на початок робіт та акти здачі ділянок під ремонт 35 ліній (загальною довжиною 13,39 км) та 75 дорожніх пристроїв», – написав він.

Роботи проводяться на ділянці станцій портової зони А, портової зони В та Порт Мол V.

Тривалість ремонту – 149 днів. Фінансування здійснюється із резервного фонду Румунії.

Уряд Румунії затвердило техніко-економічні показники розширення дороги до чотирьох смуг та будівництва переходу в північну частину порту Констанца, інвестувавши у роботи $39 млн.

Нагадаємо, що експедитори вже шукають нові маршрути для українських вантажів через зростання логістичних витрат у Румунії. Крім того, затори в порту Констанца, спричинені українським імпортом, також стримують критично важливий експорт зерна. Українські експедитори кажуть, що румунські контейнерні площадки працюють на повну потужність, оскільки значна частина українських торговельних потоків проходить через Констанцу.

“Метінвест” на тлі блокування армією РФ морських торгових шляхів шукає нові логістичні шляхи та освоює нові продукти. Зараз уже робляться перші спроби збудувати логістику через порти Балтики та Румунії.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан