Пошук
  • ELEGIN

На Чернігівщині заборонили збирати на брухт пошкоджену військову техніку

Це необхідно для покращення документування агресії та злочинів російських військ

Влада Чернігівської області заборонила здавати на брухт пошкоджену або знищену військову техніку. Про це йдеться на сторінці Чернігівській ОДА у Facebook.

«На території Чернігівщини забороняється збір, заготівля та здійснення операцій з металобрухтом, що утворився внаслідок знищення чи пошкодження будь-якої військової техніки та її елементів», – йдеться у повідомленні.

Таке розпорядження №121 видав 30 березня начальник обласної військовоЇ адміністрації В’ячеслав Чаус. Це необхідно для покращення документування агресії та злочинів російських військ.

Згідно даними Генштабу ЗСУ, станом на 31 березня Збройні Сили України знищили близько 614 танків противника, 1735 бойових броньованих машин, 135 літаків, 131 вертоліт, 7 кораблів та ін.

Як повідомляв GMK Center, раніше українські брухтозаготівельники заявили про вивчення світового досвіду для перероблення військової техніки на брухт. У свою чергу, Валентин Макаренко, голова правління «Інтерпайп Втормет», заявив, що в Україні був дефіцит металобрухту, але зараз його побільшає.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів