Пошук
  • ELEGIN

На Дніпропетровщину переїхали два великі машинобудівні заводи

Підприємства монтують лінії виробництва на новому місці

До Дніпропетровської області з тимчасово окупованих областей або місць, де ведуться бойові дії, перемістили свої потужності два великі машинобудівні заводи. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко у своєму Telegram-каналі.

Загалом із Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей на Дніпропетровщину переїхали вже 18 підприємств.

«Дев’ять уже розпочали роботу. Серед них завод спеціального кріплення, виробництва паперової упаковки та поліетиленової плівки, логістична та швейні компанії. Зараз монтують лінії виробництва два великі заводи машинного обладнання», – зазначив голова ОВА.

Ще 28 українських підприємств розмістили в області свої склади.

Нагадаємо, що своїм розпорядженням №246-р від 25 березня 2022 року Кабмін затвердив План заходів щодо переміщення виробничих потужностей з районів, де ведуться бойові дії або є загроза таких, на безпечні території.

Раніше «Укрзалізниця» запропонувала свої виробничі потужності у центральних та західних областях для релокації виробництв зі сходу країни.

Станом на кінець травня в рамках цієї програми перемістили потужності 600 підприємств, з яких 380 уже відновили роботу. Мінекономіки на той момент обробило понад 1,5 тис. заявок на переміщення потужностей бізнесу до безпечних регіонів.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm