Пошук
  • ELEGIN

Китай у травні наростив випуск сталі до максимального рівня за рік

Загалом за січень-травень виробництво сталі знизилося на 8,7% через коронавірусні обмеження

Металургійні компанії Китаю за підсумками травня 2022 року випустили 96,61 млн т сталі, сягнувши рекордного показника за останні 12 місяців. Показник на 3,5% менший у порівнянні з рекордною в історії китайської металургії виплавкою сталі в травні 2021 року, але на 4,1% більше, ніж у квітні. Про це повідомив SteelOrbis із посиланням на дані Національного бюро статистики Китаю (NBS).

Виробництво готової сталі в Китаї за місяць сягнуло 122,61 млн т, знизившись на 2,3% до травня 2021 року і збільшившись у порівнянні з попереднім місяцем на 6,8%. Випуск чавуну зріс на 2% у річному обчисленні, та 4,8% – у місячному, до 80,49 млн т.

Середньодобова виплавка сталі у травні сягнула 3,12 млн т, що на 0,8% більше, ніж у попередньому місяці. Більше сталі в Китаї виробляли лише у квітні, травні та червні минулого року.

Загалом за січень-травень поточного року китайські металурги скоротили виплавку сталі на 8,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – 435,02 млн т. Випуск готової сталі за 5 місяців становив 549,31 млн т, а чавуну – 360,87 млн ​​т, що на 5,1% та 5,9% менше відповідно.

Падіння виробничих показників пов’язане з пандемією коронавірусу та зниженням попиту на продукцію. При цьому в травні відзначається деяке відновлення галузі.

Раніше Китай заявив про плани і надалі скорочувати виробництво сталі у 2022 році після зниження випуску майже на 30 млн т у 2021 році. Контроль виробництва сталі є частиною зусиль Китаю для досягнення мети скорочення викидів вуглецю в країні.

Китай – найбільший виробник сталі у світі. За підсумками 2021 року китайські металурги знизили виробництво сталі на 3% порівняно з 2020 роком – до 1,03 млрд т.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинив

Тарифи на імпорт сталі з Китаю та інших країн продовжили ще на два роки, а українська сталь буде звільнена від митних тарифів Уряд Великої Британії заявив про продовження пакету тарифів та квот на імп

Наявність експорту стає фактором виживання для українських компаній Українські виробники металопродукції відкривають ринок Європи завдяки скасуванню митних тарифів. Таким чином, для українських компан