Пошук
  • ELEGIN

Казахстан від 6 травня запроваджує заборону на експорт брухту

Сировина, випущена за митною процедурою експорту до набрання чинності наказом, підлягає вивезенню з Казахстану

Казахстан з 6 травня 2022 року запроваджує заборону на вивіз брухту та відходів чорних та кольорових металів. Про це повідомила прес-служба Комітету державних доходів Міністерства фінансів Казахстану.

Таке обмеження встановлено наказом міністра індустрії та інфраструктурного розвитку республіки від 21 квітня 2022 року №224 «Про деякі питання транспортування брухту та відходів чорних та кольорових металів».

Як зазначає Комітет, товари, переміщені та випущені за митною процедурою експорту до набрання чинності наказом, підлягають безперешкодному вивезенню з Казахстану.

9 грудня в Україні офіційно набрало чинності нове мито на експорт брухту чорних металів у розмірі €180 за тонну. Підвищення мита підтримали на засіданні парламенту 2 грудня 242 народні депутати. До цього останні кілька років в Україні діяло мито на експорт металобрухту €58/т.

Наприкінці 2021 року Кабінет Міністрів запровадив квоту на експорт брухту дорогоцінних металів в обсязі 2 т у перерахунку на масу дорогоцінного металу в чистому вигляді.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів