Пошук
  • ELEGIN

Кабмін має намір з вересня запустити процес масової приватизації

Також уряд оголосив про запуск грантових програм для підтримки бізнесу

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що з 1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховна Рада ухвалила відповідне законодавство, урядом розроблено усі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», – сказав прем’єр-міністр за результатами селекторної наради з керівниками областей.

Водночас, за словами Дениса Шмигаля, держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес та людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах та містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливою ціною та розпочати роботу», – додав глава уряду.

За словами прем’єр-міністра, приватизація також дозволить розширити виробництво для аграріїв.

«У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності та комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, бачачи дефіцит потужностей, матимуть змогу взяти участь у цих конкурсах», – заявив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що уряд затвердило список із 420 державних підприємств, які будуть передані до управління Фонду державного майна для подальшої приватизації та ліквідації.

Наприкінці липня Верховна Рада прийняла оновлений закон про приватизацію №7451, покликаний перевести велику приватизацію на аукціони Prozorro, прискорити малу приватизацію та зняти низку проблемних питань.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm