Пошук
  • ELEGIN

Кабмін зупинив майже всі перевірки бізнесу на час воєнного стану

Кабінет Міністрів на час воєнного стану призупинив перевірки бізнесу за винятком позапланових перевірок щодо контролю за зростанням цін. Про це йдеться у постанові Кабміну №303 від 13 березня.

Згідно з текстом постанови, уряд припинив проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) та державного ринкового нагляду на період воєнного стану.

Однак на час військового стану Кабмін дозволив позапланові перевірки в окремих сферах, зокрема із запобігання неконтрольованому зростанню цін на соціально значущі товари на підставі рішення центрального органу виконавчої влади у відповідній сфері, а також за наявності загрози правам, життю та здоров’ю людини, захисту довкілля та забезпечення безпеки держави.

Це рішення фактично стало доповненням до ухвалення законопроєкту №7137-д, яким суттєво лібералізовані умови виплати податків на час воєнного стану.

Крім того, Міністерство інфраструктури України готує великий пакет спрощення дозвільної системи всіх видів автоперевезень. На час дії воєнного стану буде спрощено звітність про використання дозволів ЄКМТ: скасовано всі штрафи за неподання звітів у паперовому вигляді; тимчасово скасовано необхідність подання звітів у паперовому вигляді. Перевізників просять зберігати відривні листи бортового журналу до відновлення процедури в повному обсязі.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів