Пошук
  • ELEGIN

«Запоріжсталь» освоїла випуск 9-тонних рулонів для польського замовника

З кінця 2021 року комбінат відвантажив 3,6 тис. т нового виду прокату

Металургійний комбінат “Запоріжсталь” освоїв випуск нового виду прокату – 9-тонних рулонів для польського замовника. Про це йдеться у сюжеті TV5.

«Запорізький метал у Європі: польським замовникам – якісну продукцію, українському бюджету – гроші. На комбінаті “Запоріжсталь” освоїли новий вид металопрокату. Клієнти з Польщі замовили в запорізьких металургів рулони вагою не менше ніж 9 т», – повідомляє TV5.

Раніше для виконання такого замовлення зварювали два рулони. За новою технологією цього робити не потрібно – готові рулони тепер без зварних швів та іншої товщини. Крім того, їх виробництво оптимізоване та дає змогу економити на упаковці та транспортуванні.

Починаючи з кінця 2021 року “Запоріжсталь” відвантажила 3,6 тис. т нового прокату. Металурги комбінату зазначають, що готові працювати ще активніше, аби наблизити перемогу України.


Як повідомлялося раніше, від початку березня «Запоріжсталь» перевели в режим гарячої консервації. 25 березня комбінат частково відновив роботу агрегатів цеху холодного прокату – дресировочні стани 1700-1 та 1700-2, а також агрегат поздовжнього різання №5. 6 квітня у роботу запустили дві доменні печі – №3 та №4, а пізніше почали виплавку чавуну.

У квітні меткомбінат випустив 68 тис. т чавуну після вимушеного простою у березні.

За підсумками 2021 року «Запоріжсталь» наростила випуск чавуну на 0,1% в порівнянні з 2020 роком – до 4,5 млн т. Виплавка сталі знизилася на 0,1% – до 3,8 млн т, а виробництво прокату залишилося на рівні попереднього року – 3,2 млн т. У січні-лютому 2022 року комбінат скоротив випуск прокату на 8,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 502,4 тис. т.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів