Пошук
  • ELEGIN

«Дніпроспецсталь» відновила виробництво на 55%

У разі вирішення логістичних проблем комбінат має намір збільшити обсяги виробництва до 75%

Металургійний комбінат «Дніпроспецсталь» відновив виробництво на 55%. Про це йдеться у репортажі «Суспільного».

У разі вирішення проблем з логістикою підприємство планує збільшити обсяги виробництва високотехнологічної сталі до 75%.

«Підприємство експортоорієнтоване. Ми експортуємо багато продукції. Також підприємство є імпортоорієнтованим щодо сировини. Дуже багато, десь дві третини сировини – імпортні. Тому логістичні проблеми, насамперед обмеження логістичних шляхів, заборона роботи портів, – це дуже великий спектр проблем, які відчуваються на підприємстві», – розповів про поточну ситуацію голова правління ПрАТ «Дніпроспецсталь» Сергій Кийко.

Також він заявив, що підприємство поки що не має можливості залучити до виробничого процесу всіх працівників.

«Люди отримують соціальні гарантії, заробітну плату, повну чи частково», – наголосив голова правління.

29 травня «Дніпроспецсталь» запустила виробництво та розпочала випуск заготовки для «Сентравісу» після зупинення роботи гарячих дільниць на початку березня.

За підсумками 2021 року «Дніпроспецсталь» скоротила випуск прокату на 2,1% в порівнянні з 2020 роком – до 150,8 тис. т. Виробництво сталі протягом року впало на 6,2% – до 210,9 тис. т.

«Дніпроспецсталь» – єдиний виробник сортової нержавіючої сталі в Україні. Компанія випускає сортовий прокат та поковки з нержавіючої, інструментальної, швидкорізальної, підшипникової, конструкційної сталі, а також із жароміцних сплавів на основі нікелю. Завод експортує продукцію до 60 країн світу.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm