Пошук
  • ELEGIN

Австралія скасувала на рік мита на український імпорт

Австралія скасувала на рік мита на імпорт з України

Уряд Австралії оголосив про скасування митних тарифів на імпорт з України на рік. Цей захід набирає чинності з сьогоднішнього дня. Про це повідомляє міністр торгівлі й туризму Австралії Дон Фаррелл.

За словами міністра, скасування тарифів на імпорт до Австралії з України є ключовою частиною поточних зусиль щодо подальшого поглиблення двосторонніх торговельних та інвестиційних відносин.

«Захід, який є частиною пакету підтримки, озвученого прем’єр-міністром (Австралії) за підсумками візиту до Києва, набирає чинності відсьогодні. Це йде слідом за аналогічними діями наших міжнародних партнерів, таких як Європейський Союз та Сполучене Королівство», – йдеться у повідомленні.

2021 року український імпорт до Австралії становив близько $122 млн.

Раніше, США на рік скасували мита на українську сталь. Зокрема, Штати тимчасово зупинили дію тарифів за розділом 232 на імпорт сталі з України.

Нагадаємо, що раніше Велика Британія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва. Пізніше і Євросоюз ухвалив рішення про скасування імпортних митних тарифів на весь український експорт терміном на рік.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

За місяць українські металурги відвантажили турецьким споживачам 11,2 тис. т чавуну Металургійні підприємства Туреччини у червні 2022 року відновили імпорт чавуну з України після відсутності поставок

На імпорт турецької сталі розповсюджується дія тарифних квот Європейський союз домовився з Туреччиною до 16 січня 2023 року відмінити імпортні захисні міри проти турецької сталі, згідно з умовами Світ

До 2032 року вартість чавуну та сталі, що імпортуються до ЄС із США та Великобританії, може зрости на 6% Податок на викиди вуглецю в ЄС, який застосовуватиметься із впровадженням Carbon Border Adjustm